Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

RABI STYLE to firma produkująca meble tapicerowane z wieloletnim doświadczeniem. Spośród konkurencji wyróżnia nas nietuzinkowe wzornictwo oraz ogromny wybór wzorów, opcji oraz kolorów i tkanin. Tym sposobem staramy się trafiać w gusta naszych klientów.

Zespół naszych krojczych, szwaczek i tapicerów zapewnia najwyższą jakość wykonania mebli. Każde z nich wkłada całe serce w produkowane przez siebie meble. Nie ma miejsca na najmniejszy błąd czy skazę.

Kontroler jakości dba o to aby meble były idealne. Po wyprodukowaniu każdy z nich pod jego okiem sprawdzany jest z każdej strony, tak aby był perfekcyjny.

Drużyna załadunkowa stara się zapakować meble by bezpiecznie mogły dotrzeć do naszego klienta.

Nasi logistycy przy współpracy z kierowcami tworzą trasy, starając się dotrzeć do każdego z klientów w jak najkrótszym czasie. Kilka dni przed planowaną dostawą kontaktują się z klientami informując o chęci dostarczenia ich mebla oraz mając na uwadze ich zdanie odnośnie zmiany terminu.